KONST / Litografier / Färglitografi 10673206
nr 1067 3206
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Färglitografi, Gösta Gustavson (1931-2008), "Norrbro", 174/300, signerad, motivet: 57x41
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 november 2016
kl 19:37:52
1/11 14:30:14
1.000 kr
7/11 19:32:52
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson